Przejdź do treści
Ubezpieczenia indywidualne

Witamy Państwa na naszej stronie.

Nasza agencja ubezpieczeniowa Profit jest obecna na rynku już od 1992 roku. Co roku obsługujemy kilka tysięcy zadowolonych i powracających do nas klientów indywidualnych oraz całą gamę firm. Współpracujemy z kilkunastoma wiodącymi na naszym ryku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (Allianz, Compensa, PZU, Warta, Uniqua oraz inne) w zakresie wszystkich rodzajów ubezpieczeń.

Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w zawieraniu ubezpieczeń, zapewniając tym samym kompleksową obsługę wszystkim naszym Klientom.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie poparte wysokiej klasy szkoleniami, które odbywamy na bieżąco, pozwala nam na dokładne dopasowanie rodzaju i zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Nasza wieloletnia współpraca z wiodącymi na rynku polskim firmami pozwala nam na wykorzystanie wszelkich promocji oraz daje możliwości negocjacji i ustalania ofert skrojonych specjalnie dla Państwa potrzeb.

Nasza Multiagencja została uhonorowana wieloma znaczącymi wyróżnieniami za wzorową współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Mając świadomość, ze powierzacie nam Państwo to co dla Was najważniejsze z całym profesjonalizmem i życzliwością służymy Państwu pomocą.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy OC naszej firmy.