Gwarancje ubezpieczeniowe są bardzo korzystną formą zabezpieczeń, stosowaną w obrocie gospodarczym, które zastępują stosowane zabezpieczenia polegające na wpłacie gotówki.

Najczęściej Klienci korzystają z:
– gwarancji zapłaty wadium
– gwarancji należytego wykonania kontraktu
– gwarancji usunięcia wad i usterek

Stosowanie gwarancji ubezpieczeniowych jest szczególnie przydatne dla firm dynamicznie rozwijających się oraz zwiększających swoje moce przerobowe.
W ramach udzielonej gwarancji Towarzystwo Ubezpieczeniowe gwarantuje wypłatę określonej kwoty pieniężnej beneficjentowi gwarancji w sytuacji, kiedy ubezpieczający – dłużnik nie wywiąże się z zaciągniętych zobowiązań.Takie rozwiązanie jest bardzo pomocne w utrzymaniu płynności finansowej firmy.


 

http://agencjaprofit.eu/wp-content/themes/compound/files/images/icon1_hover.png

UBEZPIECZENIA INDYWIDUALNE

Chcesz zapewnić bliskim bezpieczeństwo finansowe, zadbać o bezpieczny start dzieci w dorosłość i o swoje przyszłe finanse – wybierz indywidualne ubezpieczenie na życie. Dobrze dobrana polisa na życie zabezpieczy spłatę kredytu. Polisa posagowa przyda się Twojemu dziecku. Ubezpieczenie na życie może być również doskonałym sposobem lokowania i pomnażania kapitału.

http://agencjaprofit.eu/wp-content/themes/compound/files/images/icon2_hover.png

UBEZPIECZENIA DLA FIRM

Sprawnie i bezpiecznie zarządzana firma, instytucja czy przedsiębiorstwo nie może obyć się bez odpowiedniego zabezpieczenia. Aby umowa ubezpieczenia dla firmy zaspakajała wszystkie potrzeby niezbędna jest pomoc fachowca w dziedzinie ubezpieczeń.

http://agencjaprofit.eu/wp-content/themes/compound/files/images/icon3_hover.png

UBEZPIECZENIA ŻYCIOWE I ZDROWOTNE

W trosce o Twoje zdrowie Towarzystwa Ubezpieczeniowe stworzyły ubezpieczenia zdrowotne, które zapewniają kompleksową opiekę medyczną w renomowanych placówkach medycznych. Ubezpieczenie zdrowotne ma same zalety, w ramach opłacanej składki jest zapewniony pakiet usług medycznych na wysokim poziomie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress