Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /agencjaprofit/wp-content/plugins/seo-wordpress/seo-rewritetitle-class.php on line 17

Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /agencjaprofit/wp-content/themes/compound/lib/custom/walker.php on line 4
Gwarancje ubezpieczeniowe | Agencja Profit

Gwarancje ubezpieczeniowe są bardzo korzystną formą zabezpieczeń, stosowaną w obrocie gospodarczym, które zastępują stosowane zabezpieczenia polegające na wpłacie gotówki.

Najczęściej Klienci korzystają z:
– gwarancji zapłaty wadium
– gwarancji należytego wykonania kontraktu
– gwarancji usunięcia wad i usterek

Stosowanie gwarancji ubezpieczeniowych jest szczególnie przydatne dla firm dynamicznie rozwijających się oraz zwiększających swoje moce przerobowe.
W ramach udzielonej gwarancji Towarzystwo Ubezpieczeniowe gwarantuje wypłatę określonej kwoty pieniężnej beneficjentowi gwarancji w sytuacji, kiedy ubezpieczający – dłużnik nie wywiąże się z zaciągniętych zobowiązań.Takie rozwiązanie jest bardzo pomocne w utrzymaniu płynności finansowej firmy.


 

http://agencjaprofit.eu/wp-content/themes/compound/files/images/icon1_hover.png

UBEZPIECZENIA INDYWIDUALNE

Chcesz zapewnić bliskim bezpieczeństwo finansowe, zadbać o bezpieczny start dzieci w dorosłość i o swoje przyszłe finanse – wybierz indywidualne ubezpieczenie na życie. Dobrze dobrana polisa na życie zabezpieczy spłatę kredytu. Polisa posagowa przyda się Twojemu dziecku. Ubezpieczenie na życie może być również doskonałym sposobem lokowania i pomnażania kapitału.

http://agencjaprofit.eu/wp-content/themes/compound/files/images/icon2_hover.png

UBEZPIECZENIA DLA FIRM

Sprawnie i bezpiecznie zarządzana firma, instytucja czy przedsiębiorstwo nie może obyć się bez odpowiedniego zabezpieczenia. Aby umowa ubezpieczenia dla firmy zaspakajała wszystkie potrzeby niezbędna jest pomoc fachowca w dziedzinie ubezpieczeń.

http://agencjaprofit.eu/wp-content/themes/compound/files/images/icon3_hover.png

UBEZPIECZENIA ŻYCIOWE I ZDROWOTNE

W trosce o Twoje zdrowie Towarzystwa Ubezpieczeniowe stworzyły ubezpieczenia zdrowotne, które zapewniają kompleksową opiekę medyczną w renomowanych placówkach medycznych. Ubezpieczenie zdrowotne ma same zalety, w ramach opłacanej składki jest zapewniony pakiet usług medycznych na wysokim poziomie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Od dnia 04.05.2020 agencja jest otwarta od 10-18